yükleniyor

Harita Kayıt

İşletmenizin Google, Yandex ve Cep Telefonları harita kayıtlarını gerçekleştirerek müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlıyoruz.

Başlangıç Paketi

199 TL. / Yıllık
Google Haritalara KayıtGoogle Rehber KayıtGoogle Arama Motoru KayıtYandex Haritalara KayıtYandex Arama Motoru KayıtYandex Navigasyon KayıtYelp Harita KayıtHere Harita Kayıt
Satın Al

Profesyonel Paket

299 TL. / Yıllık
Google Haritalara KayıtGoogle Rehber KayıtGoogle Arama Motoru KayıtYandex Haritalara KayıtYandex Arama Motoru KayıtYandex Navigasyon KayıtYelp Harita KayıtHere Harita KayıtApple Haritalara KayıtCep Telefonu Haritalarına Kayıt
Satın Al

Premium Paket

399 TL. / Yıllık
Google Haritalara KayıtGoogle Rehber KayıtGoogle Arama Motoru KayıtYandex Haritalara KayıtYandex Arama Motoru KayıtYandex Navigasyon KayıtYelp Harita KayıtHere Harita KayıtApple Haritalara KayıtCep Telefonu Haritalarına KayıtNavigasyon Cihazlarına KayıtFoursquare Haritalara KayıtSwarm Haritalara Kayıt
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

İşinize Roket Gücü

Siz de harita kaydı ile satışlarınızı artırın.

Haritalarda Önde Görünün

Google, Yandex ve Here haritalarına işletmenizi eklememiz, arama sonuçlarında firmanızın yükselmesine ve sektörünüzde bulunan rakiplerinize göre avantajlı hale gelmenize yardımcı olur. Google haritalarda, yandex haritalarda yer işaretleme sizi fark edilir kılar ve potansiyel müşterilerinizin sizi fark etmesini sağlar.

Tüm Navigasyon Haritalarına Kayıt

Türkiye’de son dönemde büyük bir hızla navigasyon cihazlarının kullanımı artmaktadır. Müşterilerinizin sizi bulma ve ulaşmaları için navigasyon kaydı büyük önem arz etmektedir. Tomtom navigasyon cihazları başta olmak üzere tüm firmaların navigasyon cihazlarına kayıt olur ve görünürsünüz.

Akıllı Telefonlar İçin Haritaları Keşfedin

Mobil cihazlarda harita kaydı iOS, Android ve Microsoft işletim sistemlerine sahip tüm akıllı telefonlarda bulunmaktadır. Cep telefonunda arama yapan bir kullanıcı yakın bir konumda sizi arıyorsa sizi görüntüleye bilecektir.


Google Harita Kayıt

Google harita kaydı ile Google haritalarda ve google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

Yandex Harita Kayıt

Yandex haritalara işletmenizi ekleyerek Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde işletmenizi listeye bilirsiniz.

Apple Harita Kayıt

Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz..

Cep Telefonu Harita Kayıt

Herkesin elinde olan Cep Telefonu Haritalarına işletmenizi ekleyerek mobil kullanıcılarına işletmenizi tanıtabilirsiniz.

Navigasyon Harita Kayıt

Tomtom gibi tüm navigasyon cihazlarına haritanızı ekleyerek yer bulmaya çalışan kullanıcılar firmanızı gösterebilirsiniz.

Yelp Harita Kayıt

Yelp haritalara işletme ekleyerek sıradan mekanların ötesine geçersiniz müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilirler.

Here Harita Kayıt

Here haritalara kayıt olarak işletmeniz gerek kendi Here harita servisinde, gerekse Here'ın altyapı sağladığı pek çok serviste bulunabilir olur.

Foursquare Harita Kayıt

Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz işletmenizde checkin ve yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.

Swarm Harita Kayıt

Swarm haritalara işletmenizi ekleyin firmanızın bilgileri Swarm’da yer alsın, firmanızı ziyaret eden kullanıcılar checkin yapsın.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!